epojisteni logo

Dodavatelé energií

  • Porovnání desítek různých dodavatelů

  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Kasička ve tvaru prasátka s mincemi
Již dávno neplatí, že musíte elektřinu či zemní plyn odebírat pouze od jednoho dodavatele, kterého jim určí například stát. Právě naopak. Český trh s energiemi je již řadu let svobodný a Češi se tak mohou rozhodnout, kterého dodavatele plynu a elektřiny si vyberou.

Češi si mohou vybírat mezi desítkami dodavatelů

Dodavatelé energií můžeme rozdělit na velké energetické společnosti a menší alternativní podniky. Mezi nimi mohou a také panují velké rozdíly. Jednotlivé společnosti nabízí různé podmínky, které jsou však určovány trhem. Byly to právě alternativní energetické společnosti, které zahýbali cenami energií tím, že zákazníkům nabídly výrazně nižší ceny. Velcí dodavatelé energií se poté museli cenově přizpůsobit, jinak by přišli o velké množství zákazníků.


V současné době mají své věrné zákazníky velcí i menší dodavatelé. Pokud se právě rozhodujete, zda dodavatelé změnit či nikoliv, využijte stránek www.epojisteni.cz, kde si snadno a hlavně rychle porovnáte nabídky jednotlivých dodavatelů energií.


Chci ušetřit na energiích

Neplaťte za energie víc, než musíte

Srovnejte si nabídky jednotlivých dodavatelů v kalkulačkách elektřiny a plynu a zjistěte, zda na trhu najdete výhodnější. Změnu dodavatele vyřešíme za vás.Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo