Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Dodavatelé energií

Dodavatelé energií

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Již dávno neplatí, že musíte elektřinu či zemní plyn odebírat pouze od jednoho dodavatele, kterého jim určí například stát. Právě naopak. Český trh s energiemi je již řadu let svobodný a Češi se tak mohou rozhodnout, kterého dodavatele plynu a elektřiny si vyberou.

Mám zájemČeši si mohou vybírat mezi desítkami dodavatelů

Dodavatelé energií můžeme rozdělit na velké energetické společnosti a menší alternativní podniky. Mezi nimi mohou a také panují velké rozdíly. Jednotlivé společnosti nabízí různé podmínky, které jsou však určovány trhem. Byly to právě alternativní energetické společnosti, které zahýbali cenami energií tím, že zákazníkům nabídly výrazně nižší ceny. Velcí dodavatelé energií se poté museli cenově přizpůsobit, jinak by přišli o velké množství zákazníků.

V současné době mají své věrné zákazníky velcí i menší dodavatelé. Pokud se právě rozhodujete, zda dodavatelé změnit či nikoliv, využijte stránek www.epojisteni.cz, kde si snadno a hlavně rychle porovnáte nabídky jednotlivých dodavatelů energií.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem


Mobilní web / Klasický web