epojisteni logo

Ceny elektřiny

  • Porovnání desítek různých dodavatelů

  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás

Platíte za elektrickou energii nehorázně vysoké sumy a váš rodinný rozpočet praská doslova ve švech? Změňte dodavatele a ušetřete! V České republice působí desítky dodavatelů elektrické energie, jejichž nabídky ceny elektřiny se velmi liší. Vyberte si mezi nimi toho nejlevnějšího - ušetřit můžete dle vaší spotřeby stovky, ale i tisíce korun ročně.

Najděte si levnějšího dodavatele online

Není nic jednoduššího. Změny dodavatele se nemusí bát, protože je velmi jednoduchá. Vy v podstatě nebudete muset téměř ani hnout prstem, protože za vás vše zajistí a zařídí nový dodavatel, kterého si vyberete. Stačí když mu podepíšete plnou moc a levnější elektřina bude vaše.

Nemáte čas na to, abyste našli levnějšího dodavatele? Nechte to na nás. Stačí, když si porovnáte nabídku aktuálních dodavatelů a ihned se dozvíte, který z nich vám nabídne nejlepší ceny elektřiny. Uzavření smlouvy a přechod za vás již zajistíme my. Používejte své peníze na příjemnější věci!

Chci výhodnější elektřinu

Kolik zaplatíte za elektřinu?

Srovnejte si ceny elektřiny u dodavatelů v naší kalkulačce. S výběrem a sjednáním nejvýhodnější nabídky vám rádi pomůžeme.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo