Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Ceny elektřiny ČEZ

Ceny elektřiny ČEZ

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Společnost ČEZ patří k nejvýznamnějším a největším dodavatelům elektrické energie a zemního plynu v České republice a dalších zemích ve střední a jihovýchodní Evropě. Je proto velmi silným konkurentem největších českých energetických společností, jako je E.ON, Pražská energetika či RWE. Svým zákazníkům nabízí nejen výhodné ceny energií, ale také profesionální služby a především kvalitní zákaznický servis. Se společností ČEZ získají její zákazníci mnoho dalších výhod.

Mám zájemUšetřete s ČEZ

Společnost ČEZ je největším výrobcem a prodejcem elektrické energie v ČR, a proto může nabídnout velmi výhodné ceny elektrické energie pro domácnosti i firmy. ČEZ se rovněž věnuje dalším činnostem, které s výrobou elektrické energie souvisí. Je také aktivní v oblasti vývoje, vědy a inovací.

Cena elektřiny ČEZ 2014 se skládá z několika složek. Základními složkami je platba za za správu sítě distributorovi a za dodanou energii spotřebiteli. Tyto složky společně tvoří výslednou cenu za elektrickou energii. Distributora si sice zvolit nemůžete, protože je daný plošně, ale dodavatele ano. Díky změně dodavatele elektřiny ušetříte stovky až tisíce korun ročně a ušetřené peníze můžete použít na příjemnější věci.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem


Mobilní web / Klasický web