epojisteni logo

Bankovní účty

  • Bezplatné porovnání běžných účtů všech bank v ČR

  • Možnost zažádat o založení účtu online

S námi si vyberete nejvýhodnější účet do jedné minuty!

Porovnejte si s námi nabídky bank a vyberte si běžný účet podle svých představ. Chcete účet, který si založíte on-line a zdarma? Vedení zdarma? Bezplatné výběry z bankomatu? Nebo dokonce běžný účet, na kterém jsou Vaše peníze úročeny? Vybrat si můžete z nabídky téměř padesáti účtů všech bank v ČR.

JAK FUNGUJE POROVNÁNÍ BANKOVNÍCH ÚČTŮ?

Porovnání bankovních účtů je naše nová bezplatná online služba, díky které během pár minut najdete bankovní účet odpovídající nejvíc Vašim představám. Nemusíte tedy obcházet jednotlivé banky a zjišťovat si podmínky! Náš online porovnávač Vám nabízí přehledné porovnání všech možných bankovních účtů. Nezávazně a zdarma.

Online srovnání

Srovnejte si aktuální nabídku

Hledáte co nejlevnější půjčku nebo se chcete ujistit, že je vaše stávající půjčka stále výhodná? Vyzkoušejte náš online srovnávač půjček.

Přehled bankovních účtů

Mít vlastní bankovní účet je v dnešní době nezbytností. Mnoho bank nyní již nabízí bankovní účty bez poplatků, nebo s jinými výhodami, které Vám poplatky vynahradí. Pro běžného člověka je ale velmi obtížné se ve všech nabídkách na trhu zorientovat. Proto vám přinášíme přehledné a aktuální srovnání běžných účtů.

Klienti, kteří si srovnávají běžné účty často chtějí běžný účet bez poplatků, tedy zdarma. Zajímají je především informace o ceně vedení účtu, odchozí platby a výběru z bankomatu. Z tohoto důvodu jsme tyto informace vložili přehledně přímo do srovnání, aby byly co nejvíce na očích. K tomu v porovnání vidíte i několik nejzajímavějších doplňků, které ke svému běžnému účtu dostanete zcela zdarma. Vyberte si nejlepší běžný účet na našem webu Úspory.cz!

Možnost zažádat o založení účtu online

Náš porovnávač bankovních účtů Vám nabízí nejen možnost srovnání účtů, ale i možnost rovnou online o založení vybraného bankovního účtu zažádat.

Hledáte bezpečnou půjčku?

Spočítejte si, kolik zvládnete splácet. Následně vám srovnáme nabídky pouze od ověřených poskytovatelů.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo