Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Americká hypotéka - sjednání online

Americká hypotéka

  •  Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  •  O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  •  Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.

Pokračovat

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Jak všichni jistě víte, hypotéka je speciální úvěr určený na financování vlastního bydlení. Zpravidla se jedná o ryze účelový úvěr, který je možné použít pouze v rámci financování nemovitosti. Existuje však typ hypotečního úvěru, který spojuje výhody hypotečního spotřebitelského úvěru. Je jím tzv. Americká hypotéka a najdete ji v nabídce bankovních i nebankovních společností.

V podstatě se jedná o neúčelový úvěr, který je možný použít na cokoliv, a který je zajištěný libovolnou nemovitostí, která se musí nacházet na území ČR a je ve vlastnictví klienta či jeho rodiny. A právě díky zajištění nemovitostí má Americká hypotéka výrazně výhodnější podmínky, než je tomu u drahých spotřebitelských úvěrů.


Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)Výhodná Americká hypotéka

S Americkou hypotékou je obvykle možné získat maximálně 70 procent z celkové hodnoty zastavované nemovitosti. Takto získané peníze může klient použít na libovolný účel, tedy ne pouze na financování nemovitosti, jako je tomu u klasické hypotéky. Nejvýhodnější Americkou hypotéku si snadno najdete na našich stránkách, na kterých Vám nabízíme rychlé porovnání a také možnost online sjednání.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)


Mobilní web / Klasický web