epojisteni logo

Americká hypotéka kalkulačka

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.

  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.

  • Rychlá a bezpečná komunikace s hypotečním specialistou.

Najdeme vám nejvýhodnější hypotéku na míru

Znáte rozdíl mezi klasickou hypotékou a Americkou hypotékou? Hypotéka je speciální úvěr, který je převážně určený pouze pro financování bydlení. Americká hypotéka je poté hypoteční úvěr, který je stejně jako klasická hypotéka zajištěný nemovitostí, ale peníze je možné použít na cokoliv. Americká hypotéka je tedy určená pro ty, kteří disponují nemovitostí, kterou mohou použít na zajištění úvěru. Díky tomu získají mnohem lepší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru.

Nabídku Amerických hypoték najdete nejen u vybraných bankovních a nebankovních společností, ale také na našich stránkách. Právě u nás najdete nabídku vybraných Amerických hypoték, které si mezi sebou můžete velmi snadno porovnat a vybrat si tak nejvýhodnější nabídku.

Kalkulačka americké hypotéky

Již není nutné obcházet jednotlivé banky a pátrat po podmínkách konkrétních hypotéky. Na našich stránkách si díky online kalkulačce porovnáte Americké hypotéky od různých společností a snadno tak zjistíte, která finanční společnost vám nabízí nejlepší podmínky. S vyřízením nejen Americké hypotéky vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Rychlý a jednoduchý proces

Uvažujete o hypotéce?

Poradíme vám, jak vybrat nejvýhodnější nabídku. Navíc za vás vyřešíme papírování i komunikaci s bankou.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo