Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Porsche
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Porsche?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Porsche, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Porsche


V roce 1963 je představeno Porsche 911, které je dodnes nejznámějším modelem této značky, a v moderní podobě se vyrábí dodnes.

Porsche vždy úzce spolupracovalo s automobilkou Volkswagen a v roce 1969 dokonce dochází k jejich spojení ve skupinu VW-Porsche. V 70. letech se vzájemné spolupráci příliš nedařilo a tak rodina Porsche vytvořila vlastní exkluzivní značku Porsche Design.

V roce 2009 přerušil Volkswagen jednání o převzetí Porsche, které v té době žádalo o pomoc a úvěr německou vládu. Ta ale její žádost zamítla a nakonec rozpory mezi těmito automobilkami vyústily ve vytvoření společného koncernu Volkswagen a Porsche.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web