Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Aktuality


 

Povinná výbava auta v Rakousku pro rok 2017

Bez povinného ručení nemůžete vyjet na veřejné komunikace nejen v Česku, ale ani v zahraničí. Také se nevyplatí jezdit bez povinné výbavy motorového vozidla, kterou stanovuje zákon § 32 vyhlášky 341/2002 Sb. Tento zákon se v jiných zemích často liší. Pokud se chystáte do Rakouska, stejně jako to dělají stovky tisíc Čechů každý rok, rozhodně se vyplatí mít na paměti několik důležitých bodů, bez kterých se neobejdete
Číst celý článek  

 

ePojisteni.cz zvítězilo v anketě Křišťálová Lupa 2016!

Hlasování v 11. ročníku ankety Křišťálová Lupa skončilo. A skončilo naší radostí. ePojisteni.cz totiž zvítězilo v kategorii Marketingová inspirace. Kompletní výsledky najdete ZDE.
Číst celý článek  

 

Cestovní pojištění pro rybáře | ePojisteni.cz

Zdá se vám rybaření jako neškodný a zcela bezpečný koníček? Nemusí tomu tak být. Rybolov se v posledních letech rozšířil daleko za hranice naší země do nejrůznějších končin. A takový mořský rybolov v žádném případě neodpovídá běžné představě rybáře hodiny vysedávajícího ve své pohodlné židličce na březích poklidně tekoucích českých řek, který tu a sem nahodí udici.
Číst celý článek  

 

Sezónní povinné ručení: Plaťte za pojištění pouze tehdy, kdy to má smysl

Zdaleka ne pro každého je výhodou, že si povinné ručení musí uzavřít a tudíž zaplatit na celý rok. Existují totiž motoristé, kteří svá vozidla používají pouze během letních měsíců, a nemusí jít pouze o motorkáře. Pro tyto tzv. sváteční řidiče je lepší volbou uzavřít si povinné ručení pouze na období, po které usedají za volant aktivně.
Číst celý článek  

 

Pojištění na cestách aneb čtyři hlavní rizika

Zima ještě zdaleka neskončila. Velehory leží pod sněhem a ještě pár týdnů budou výzvou pro mnohé lyžařské i turistické nadšence. A ti, kdo zimu nevyhledávají a zálibně si prohlíží zájezdy do exotických krajů, mohou vyrazit za teplem už nyní. Ať už jste příznivcem zimy či tepla, nikdy byste však neměli zapomenout přibalit cestovní pojištění.
Číst celý článek  


Archiv aktualit:


Mobilní web / Klasický web