Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Porovnání nabídek plynu

Porovnání nabídek plynu

  •  Porovnání desítek různých dodavatelů
  •  Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  •  Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás

Pokračovat

Ušetřete s námi na plynu tisíce korun ročně!

Ceny plynu stále rostou a náklady na energie tak domácnosti stojí desítky tisíc korun ročně. Jednou z cestou, jak ušetřit stovky i tisíce korun, je změna dodavatele plynu za levnějšího. V současné době na českém trhu s plynem působí více než pět desítek různých dodavatelů plynu. Vybírat tedy máte z čeho, ale jak se zorientovat a vybrat toho nejlepšího?

S výběrem plynu Vám rádi pomůžeme na našich stránkách, kde si můžete snadno a rychle porovnat nejvýhodnější nabídky od vybraných dodavatelů plynu. S námi najdete levnějšího dodavatele během 5 minut! Garantujeme Vám, že průměrná česká domácnost s námi uspoří přes 2 000 korun.

Mám zájemJAK POROVNÁNÍ PLYNU PROBÍHÁ?

Porovnání nabídek plynu od různých dodavatelů je s námi velmi snadné. Vše je totiž možné vyřídit z Vašeho domova. Stačí během pár minut vyplnit na našich stránkách jednoduchý online formulář. Na základě Vámi vyplněných údajů odhadneme spotřebu a nabídneme Vám nejvýhodnější nabídky od vybraných dodavatelů. Z přehledného porovnání si můžete jednoduše vybrat nejlevnější nabídku a nového dodavatele si rovnou objednáte ONLINE.


ZMĚNA DODAVATELE PLYNU ZDARMA A BEZ STAROSTÍ

Bojíte se zdlouhavé administrativy a různých poplatků? Na své obavy zapomeňte, protože s vyřízením změny dodavatele Vám pomůžeme my a to zcela ZDARMA. Nemusíte nikam chodit a nic osobně zařizovat. Vše, co je potřeba zařídit, za Vás provedeme my! Jediné, čeho si všimnete, je nižší částka na faktuře. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Naši experti jsou připraveni Vám zodpovědět všechny Vaše otázky.


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 

Mám zájem


Mobilní web / Klasický web