Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Cestovní pojištění online - srovnání cen a uzavření pojištění

Cestovní pojištění

  •  Srovnání cen pojišťoven
  •  Jednoduché sjednání online za 5 minut
  •  Ušetříme Vám čas, vybereme nejvýhodnější nabídky, poskytneme slevy

Spočítat cenu

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.

Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.


Spočítat cestovní pojištění

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Pojištění nemovitosti i vybavení, snadno online. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Celoroční cestovní pojištění

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního cestovní pojištění. Nejlevnější pojištění tohoto typu vás vyjde méně než na 1 Kč na den. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.


Cestovní pojištění online na poslední chvíli

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují cestovní pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb), zaplatíte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce Vám pošleme emailem a můžete vyrazit na cestu.


Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro jednoho:


Slavia Pojišťovna
balíček Mini
AXA Assistance
balíček Reference
ERV Evropská
balíček SunLight
Cena pojištění 129 Kč 136 Kč 350 Kč
Léčebné výlohy 1 250 000 Kč *) 1 500 000 Kč *) 3 000 000 Kč *)
Odpovědnost za škodu --- --- 1 000 000 Kč *)
Pojištění zavazadel --- --- 30 000 Kč *)

*) limit na pojištěného

Spočítat cestovní pojištění


Proč je cestovní pojištění důležité?

Ať už plánujete cestu kamkoliv do zahraničí, nikdy byste neměli zapomenout na cestovní pojištění a to ze dvou zásadních důvodů. Za prvé cestovní pojištění Vám poskytne dostatečnou finanční jistotu pro případy úrazů či náhlých onemocnění. Pokud dojde k pojistné události, pak za Vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady za léčbu včetně všech nutných nákladů až do výše sjednaného pojistného plnění.

Cestovní pojištění kryje léčebné výlohy, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky a repatriaci.

Za druhé cestovní pojištění stojí pouze pár desítek korun denně a Vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Léčba v zahraničí totiž vychází na desítky až stovky tisíc korun.Sjednejte si doplňková připojištění

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete také uzavřít řadu doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří pojištění cestovních zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže a připojištění storna zájezdu. Nabídka je však mnohem širší a může se jednat také o:


Spočítat cestovní pojištěníAktuality - cestovní pojištění

 

Desítky cestovních kanceláří nezískaly pojištění pro případ úpadku

Pokud pravidelně jezdíte na dovolenou prostřednictvím cestovní kanceláře, vždy si před uhrazením zájezdu ověřte, zda má platné pojištění proti riziku úpadku. Více než 100 kancelářím nebylo pojištění obnoveno pro letošní rok. Nejčastějším důvodem jsou špatné ekonomické výsledky.
Číst celý článek  

 

Ztracený fotoaparát na dovolené zachrání až pojištění

Mladá dvojice vyrazila na letní túru po horách. Sebou si vzali relativně drahý fotoaparát, aby si mohli zvěčnit krásnou okolní přírodu i sebe. Bohužel jim fotoaparát vypadl z rukou při výměně paměťové karty. Fotoaparát včetně fotografií tak skončil v kaňonů dvacet metrů pod nimi. Co teď?
Číst celý článek  

 

UŽITEČNÉ TIPY NA LÉTO OD AXA ASSISTANCE

Na základě našich zkušeností a informací od AXA Assistance Vám na této stránce přinášíme několik zajímavých typů a informací o cestovním pojištění.
Číst celý článek  

 

Nehoda v zahraničí: Základem je kvalitní pojištění

Další školní rok je u konce a dvouměsíční prázdniny je třeba si důkladně užít. Do zahraničí tak vyráží celé rodiny, aby si užily společně strávený čas nejlépe u moře. Do oblíbených destinací, jako je zejména Chorvatsko či Itálie, míří tisíce Čechů nejčastěji vlastními vozidly.
Číst celý článek  
Mobilní web / Klasický web