Začněte zde

Cestovní pojištění online - srovnání cen a uzavření pojištění

Cestovní pojištění

  •  Srovnání cen pojišťoven
  •  Jednoduché sjednání online za 5 minut
  •  Ušetříme Vám čas, vybereme nejvýhodnější nabídky, poskytneme slevy

Spočítat cenu

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.

Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.


Spočítat cestovní pojištění

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Pojištění nemovitosti i vybavení, snadno online. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Celoroční cestovní pojištění

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního cestovní pojištění. Nejlevnější pojištění tohoto typu vás vyjde méně než na 1 Kč na den. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.


Cestovní pojištění online na poslední chvíli

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují cestovní pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb), zaplatíte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce Vám pošleme emailem a můžete vyrazit na cestu.


Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro jednoho:


Slavia Pojišťovna
balíček Mini
AXA Assistance
balíček Reference
ERV Evropská
balíček SunLight
Cena pojištění 129 Kč 136 Kč 350 Kč
Léčebné výlohy 1 250 000 Kč *) 1 500 000 Kč *) 3 000 000 Kč *)
Odpovědnost za škodu --- --- 1 000 000 Kč *)
Pojištění zavazadel --- --- 30 000 Kč *)

*) limit na pojištěného

Spočítat cestovní pojištěníAktuality - cestovní pojištění

 

Chystáte se v zimě na lyže?

Každý rok to čtete znovu a znovu. Nezapomeňte se dobře pojistit na zimní dovolenou. Máte pocit, že je to zbytečné? Cestovní pojištění není drahé, stojí pouze pár korun. Pokud však dojde k pojistné události, můžete díky cestovnímu pojištění ušetřit stovky tisíc korun.
Číst celý článek  

 

Ošetření v zahraničí bez sjednaného cestovní pojištění může být problémem

Nemáte-li hodně našetřeno, na dovolenou bez uzavřeného cestovního pojištění raději nejezděte. Stane-li se Vám úraz nebo onemocníte, pak se v mnoha případech připravte na vysoké částky při placení. Evropský průkaz zdravotního pojištění Vám rozhodně vždy stačit nebude. Jak je to možné?
Číst celý článek  

 

Máte cestovní pojištění? Víte, jak jej správně použít?

Každým rokem před letními dovolenými odevšud slyšíte stejnou radu. Nezapomeňte na cestovní pojištění. Vybrat si dobré cestovní pojištění je skutečně důležité, což ovšem zjistíte teprve tehdy, pokud nastane problém. Nečekejte na něj a cestovní pojištění si sjednejte ihned.
Číst celý článek  

 

Co dělat, když Vaše cestovní kancelář zkrachuje

Jaké postupy zvolit, když zkrachuje cestovní kancelář u níž máte zakoupený zájezd, či v horším případě již na onom zájezdě jste? Na koho se obrátit, kdo zaplatí návrat zpátky domů a kdo Vám proplatí peníze za nevyužitou část dovolené? Je to pojišťovna, u které je každá cestovní kancelář ze zákona pojištěna proti úpadku.
Číst celý článek