Začněte zde

Cestovní pojištění online - srovnání cen a uzavření pojištění

Cestovní pojištění

  •  Srovnání cen pojišťoven
  •  Jednoduché sjednání online za 5 minut
  •  Ušetříme Vám čas, vybereme nejvýhodnější nabídky, poskytneme slevy

Spočítat cenu

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.

Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.


Spočítat cestovní pojištění

Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Pojištění nemovitosti i vybavení, snadno online. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »Celoroční cestovní pojištění

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního cestovní pojištění. Nejlevnější pojištění tohoto typu vás vyjde méně než na 1 Kč na den. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.


Cestovní pojištění online na poslední chvíli

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují cestovní pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb), zaplatíte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce Vám pošleme emailem a můžete vyrazit na cestu.


Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro jednoho:


Slavia Pojišťovna
balíček Mini
AXA Assistance
balíček Reference
ERV Evropská
balíček SunLight
Cena pojištění 129 Kč 136 Kč 350 Kč
Léčebné výlohy 1 250 000 Kč *) 1 500 000 Kč *) 3 000 000 Kč *)
Odpovědnost za škodu --- --- 1 000 000 Kč *)
Pojištění zavazadel --- --- 30 000 Kč *)

*) limit na pojištěného

Spočítat cestovní pojištění


Proč je cestovní pojištění důležité?

Ať už plánujete cestu kamkoliv do zahraničí, nikdy byste neměli zapomenout na cestovní pojištění a to ze dvou zásadních důvodů. Za prvé cestovní pojištění Vám poskytne dostatečnou finanční jistotu pro případy úrazů či náhlých onemocnění. Pokud dojde k pojistné události, pak za Vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady za léčbu včetně všech nutných nákladů až do výše sjednaného pojistného plnění.

Cestovní pojištění kryje léčebné výlohy, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky a repatriaci.

Za druhé cestovní pojištění stojí pouze pár desítek korun denně a Vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Léčba v zahraničí totiž vychází na desítky až stovky tisíc korun.Sjednejte si doplňková připojištění

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete také uzavřít řadu doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří pojištění cestovních zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže a připojištění storna zájezdu. Nabídka je však mnohem širší a může se jednat také o:


Spočítat cestovní pojištěníAktuality - cestovní pojištění

 

Jedete na lyže? Nezapomeňte na cestovní pojištění

Jarní prázdniny jsou v plném proudu a mnoho lidí míří na hory do zahraničí. Pokud patříte mezi ně, nezapomeňte na cestovní pojištění. Zvláště při lyžování je riziko zranění velké a náklady na lékařskou péči v zahraničí obrovské. Přitom cestovní pojištění vás vyjde na pár desítek korun denně a jeho sjednání prostřednictvím online srovnávače je rychlé a pohodlné. Během dvou minut můžete mít pojistku s okamžitou platností.
Číst celý článek  

 

Bez cestovního pojištění vyráží na dovolenou 14 procent Čechů

Počet Čechů, kteří na dovolenou do zahraničí vyráží bez cestovního pojištění, klesá. Z posledního průzkumu ERV Evropské pojišťovny vyplývá, že se jedná o 14 procent Čechů. K největším počtům pojistných událostí dochází v Egyptě, Řecku a Turecku.
Číst celý článek  

 

Poradíme Vám, jak postupovat při dopravní nehodě v zahraničí

Dopravní nehoda je nepříjemná pokaždé. To platí dvojnásob pro nehody, které se přihodí na dlouho očekávané zahraniční dovolené. Abychom Vám řešení takové nehody usnadnili co nejvíce, připravili jsme si pro Vás několik důležitých rad, jak postupovat.
Číst celý článek  

 

Víte, jaké cestovní pojištění máte?

Cestovní pojištění je stejné jako jakékoliv jiné pojištění. To znamená, že je vhodné se před jeho uzavřením důkladně seznámit se smluvními podmínkami. Velmi snadno se může stát, že se cestovní pojištění nebude vztahovat na vybraná rizika.
Číst celý článek  

 

Blíží se letní dovolené. Jezděte bezpečně

I přes výhodné nabídky letenek existuje stále mnoho lidí, kteří na dovolenou do zahraničí jezdí raději vlastním autem. Ne vždy je však důvodem snaha ušetřit. Díky cestování vlastním autem mají lidé mnohem více možností, jak se svým volným časem naložit, a kde dovolenou strávit.
Číst celý článek  
Mobilní web / Klasický web