Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Mazda
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Mazda?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Mazda, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

Spočítat havarijní pojištění

O firmě Mazda


V roce 1920 zakládá Jyujiro Matsuda společnost Toyo Cork Kogyo Co., Ltd., která o několik let později zahajuje výrobu tříkolové dodávky Mazdago. Poprvé se logo Mazdy objevuje v roce 1934 a je odvozeno od starověkého boha Ahury Mazdy.


První dvoudvéřový vůlz opoští výrobní pás v roce 1960 a jednalo se o Mazdu R360 Coupe. O patnáct let později se společnost přejmenovala na Mazdu. V 80. letech Mazda postupně proniká na americký trh (North America) a evropský trh (Mazda Motors).

Velkým mezníkem byl pro společnost rok 1991, kdy Mazda 787B jako první auto od japonského výrobce zvítězila ve 24 hodinovém závodě v Le Mans.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web