Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Hummer
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Hummer?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Hummer, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Hummer


Na konci 70. let bylo americkou armádou vyhlášeno výběrové řízení na nový typ armádního vozidla. Vítězem se stalo vozidlo Humvee od společnosti AM General, která se specializovala na výrobu autobusů. A právě tento vůz je předchůdcem světově známého vozu Hummer.


Humvee se proslavil díky konkfliktu v Perském zálivu, kdy díky častým živým přenosům se lidé začali to tento vůz zajímat. Díky obrovské poptávce se tak brzy začala vyrábět jeho civilní verze - Hummer. Mezi první uživatele patřil například Arnold Schwarzenegger.

Civilní část Hummer byla v roce 2000 prodána společnosti General Motors. Ta ale zbankrotovala o devět let později a Hummer koupila čínská společnosti Tengzhong. Výroba Hummerů však nadále probíhá v Americe.

Dnes už je poptávka po Hummeru výrazně nižší. Výroba modelu H1 byla zastavena a u civilnější modelů H2 omezena. Nejvíce oblíbený zůstává model H3, který je výrazně menší a do městského provozu nejvhodnější.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web