Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Havarijní pojištění Bugatti
Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Bugatti?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Bugatti, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Bugatti


V roce 1909 se ital Ettore Bugatti rozhodl vyrábět vlastní letadla a vozidla. Tento automobilový konstruktér původně pracoval pro řadu automobilových značek, ale nakonec se rozhodl pro založení vlastní značky pod svým jménem Bugatti. A udělal dobře.

Podařilo se mu sehnat kapitál na výrobu deseti vozů a pěti letadel. Jeho prvním významným vozidlem byl Bugatti Type 13, který ve velké ceně Francie roku 1911 porazil silnější konkurenční vozy. Díky tomuto úspěchu se podařilo prodat více jak 2 000 kusů tohoto vozů.

Výroba vozů značky Bugatti byla ukončena v 50. letech minulého století a k obnovení došlo až v září roku 1991. Prvním vyrobeným vozem nové éry byl Bugatti EB110, který byl propagován jako moderní sportovní vůz. O sedm let převzal značku koncern Volkswagen Group, který roku 1999 přišel na trh se super sportovním vozem Bugatti Veyron. Vyráběn byl od roku 2004 jako nejrychlejší sériově vyráběný vůz. Mohl dosáhnout rychlosti až 431 km/h.


Spočítat havarijní pojištění


Mobilní web / Klasický web