Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Allianz pojišťovna - pobočky


Společnost Allianz řídí v České republice celkem 11 oblastních ředitelství. Dohromady se na našem území stará o zákazníky 800 kmenových zaměstnanců a téměř 1900 finančních poradců. Pojištění Allianz lze sjednat jednak přímo ve vlastní distribuční síti nebo u vybraných partnerů, mezi které patří makléři, banky, prodejci motorových vozidel nebo cestovní kanceláře. Ke konci roku 2012 uzavřela Allianz v České republice 1 776 000 pojistných smluv.


Spočítat povinné ručení


Allianz pojišťovna, a.s.

Ke Štvanici 656/3
186 00
Praha 8

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-18:00
● Úterý     08:00-18:00
● Středa    08:00-18:00
● Čtvrtek   08:00-18:00
● Pátek     08:00-18:00

Kontakt:

● NONSTOP bezplatná linka 800 170 000
● Email: klient@allianz.cz



Allianz penzijní fond

Ke Štvanici 656/3
186 00
Praha 8

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-18:00
● Úterý     08:00-18:00
● Středa    08:00-18:00
● Čtvrtek   08:00-18:00
● Pátek     08:00-18:00

Kontakt:

● Tel: +420 224 405 789
● Email: penz-fond@allianz.cz



Allianz Direct, s.r.o.

Ke Štvanici 656/3
186 00
Praha 8

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-18:00
● Úterý     07:30-22:00
● Středa    07:30-22:00
● Čtvrtek   07:30-22:00
● Pátek     08:00-14:00

Kontakt:

● Tel: +420 844 855 866
● Email: direct@AllianzDirect.cz



Regionální ředitelství:


Praha I
Národní dům – nám. Míru 9
120 Praha 2
Tel: +420 236 035 060
Email: praha-1@allianz.cz


Praha II
Kolbenova 5a
190 00 Praha 9 – Vysočany
Tel: +420 284 011 570
Email: praha-2@allianz.cz


Střední Čechy
Bucharova 2
158 00 Praha 5
Tel: +420 224 405 771
Email: str.cechy@allianz.cz


Brno
Čechyňská 23
602 00 Brno
Tel: +420 543 425 850
Email: brno@allianz.cz


Ostrava
28. října 29
702 00 Ostrava
Tel: +420 596 279 000
Email: ostrava@allianz.cz


Ústí nad Labem
Mírové náměstí 37
400 02 Ústí nad Labem
Tel: +420 472 707 111
Email: usti@allianz.cz


České Budějovice
Pražská 24
370 04 České Budějovice
Tel: +420 385 791 111
Email: c.budejovice@allianz.cz


Plzeň
Lochotínská 22
301 11 Plzeň
Tel: +420 373 374 088
Email: plzen@allianz.cz


Liberec
Jánská 871/10
460 01 Liberec
Tel: +420 484 486 833
Email: liberec@allianz.cz


Olomouc
Jeremenkova 408
772 00 Olomouc
Tel: +420 585 582 050
Email: olomouc@allianz.cz


Pardubice
Smilova 315
530 02 Pardubice
Tel: +420 454 463 001
Email: pardubice@allianz.cz



Spočítat povinné ručení



Mobilní web / Klasický web