Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Změna dodavatele energií

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává

Trh s energiemi je v České republice volný. Čeští odběratelé si tedy mohou dobrovolně zvolit dodavatele elektřiny či zemního plynu přesně dle svých představ. Pokud jim dodavatel nebude vyhovovat, ať už cenou či službami, tak jej může změnit. Dle zákona tak může učinit jednou za šest měsíců. Změna dodavatele energií není nijak administrativně náročně a je zdarma.

Mám zájem

Jak probíhá změna dodavatele energií?

Na trhu dnes působí více než padesát menších či větších dodavatelů energií, mezi kterými si může odběratel vybrat. Ideálním způsobem je využíti online srovnavačů, kteří za Vás provedou rychlé srovnání vybraných dodavatelů. Náš online porovnávač najdete na stránkách www.epojisteni.cz.

Jakmile si vyberete dodavatele, jehož nabídka Vás zaujme, stačí vyplnit a odeslat žádost. Na základě této žádosti Vás zkontaktuje vybraný dodavatel, který po Vás bude požadovat podepsání smlouvy a plné moci. Poté za Vás zajistí veškeré úkony, které s přechodem k jinému dodavateli souvisí.

Mám zájem

Mluví se o nás