Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Životní pojištění pro ženy

Životní pojištění pro ženy

  •  Chraňte své blízké před finančním dopadem Vaší smrti
  •  Vybereme Vám životní pojištění z široké nabídky pojišťoven
  •  Nabízíme též životní pojištění pro zaměstnance - přispívejte svým zaměstnancům na životní pojištění!

Pokračovat

Každá žena, ať už je svobodná či rozvedená, pečuje o domácnost a rodinu či si naopak buduje kariéru, potřebuje ve svém životě silného a spolehlivého partnera. Ne vždy jim musí být muž, někdy stačí pojišťovna a kvalitní pojištění. Některé pojišťovny jsou dobře obeznámeny s s riziky, které ženám mohou hrozit, a proto přišly na trh s produktem, kterým je speciální životní pojištění pro ženy.Pojištění vytvořené ženám na míru

Ženy mají specifické potřeby a hrozí jim odlišná rizika než mužům. Životní pojištění pro ženy proto kryje následující rizika:

Životní pojištění pro ženy myslí na veškeré problémy, která ženám mohou hrozit a to včetně těžkých postižení narozeného dítěte. S ohledem na závažnost diagnózy se navyšuje pojistné plnění a to až do maximální výše pětinásobku pojistné částky.


Další výhody životního pojištění pro ženy

Pojišťovny ženám vychází vstříc a pojistné bývá levnější než v případě můžu. Pojistné podmínky bývají výhodnější u těhotných žen. Například pojišťovna Allianz, která nabízí životní pojištění pro ženy Rytmus, odměňuje pojištěné klientky také za zdravý životní styl. Ženy mohou získat nižší pojistné a za rozumné peníze zabezpečit sebe i své děti. Kromě toho si mohou sjednat další připojištění se slevou až 15 procent.


Mám zájem


Slovo odborníka

 

Pokud uzavíráte s někým smlouvu na tak dlouhou dobu, jako je tomu v případě životního pojištění, je nutné poradit se s profesionály. Jakožto nezávislí odborníci Vám rádi poradíme a pomůžeme Vám dobře se rozhodnout.

pojišťovací expert David Holý

David Holý Pojišťovací expert,
ePojisteni.cz


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace Mobilní web / Klasický web