Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Užitečná pojištění

  • Ať už sháníte jakékoli pojištění, vždy Vám pomůžeme!
  • Pojištění spočítáme a připravíme nejlepší nabídku
  • Vybrat si můžete z široké nabídky nabízených pojištění
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Vyberte si z naší nabídky jakékoli pojištění

Zprostředkováváme a uzavíráme mnoho typů pojištění. Vyberte si pojištění, o které máte zájem. Spočítáme Vám nabídky pojišťoven a zařídíme Vám jakékoli pojištění si z naší nabídky vyberete. Vše ZDARMA, jednoduše a pohodlně od Vašeho počítače. U pojišťoven máme vyjednané exkluzivní slevy a bonusy, a všechna pojištění Vám tak nabízíme ještě výhodněji, než pojišťovny samotné. Vyberte si typ pojištění z nabídky níže a ušetřete s námi!

Užitečná pojištění

Pojištění domova

Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události Vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu.

Mám zájem

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti kryje případné finanční dopady škod, které způsobíte druhé straně, ať už jako zaměstnanec, běžný občan, či svou profesní chybou při výkonu profese s vysokou mírou zodpovědnosti. Nejznámějším typem pojištění odpovědnosti je oblíbené "pojištění odpovědnosti zaměstnance", známé jako "pojištění na blbost".

Mám zájem

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění slouží ke krytí škod, které Vám vzniknou v důsledku Vašeho úrazu. Kompenzuje pojištěnému finanční ztráty, které mu vzniknou znemožněním vykonávání zaměstnání, například v případě trvalých následků úrazu. Je však určeno nejen dospělým, ale i dětem. Z pojistky je kryta veškeré škoda vzniklá jakýmkoli úrazem.

Mám zájem

Životní pojištění

Primárním smyslem životního pojištění je finanční zajištění blízkých pojištěného, v případě jeho smrti. Výplata pojistného ale nemusí být vždy spojena jen se smrtí pojištěného. Smlouva se dá sjednat i na možnost výplaty po určitém uplynutém období. V naší nabídce je také životní pojištění pro zaměstnance vhodné pro zaměstnavatele.

Mám zájem

Nemocenské pojištění

Z nemocenského pojištění Vám budou hrazeny finanční ztráty vzniklé pracovní neschopností způsobené nemocí. Uzavírá se nad rámec státního systému nemocenských dávek. Dodá klid zejména těm, na kterých jsou jejich blízcí finančně závislí, kdo splácí hypotéku, půjčku atd.

Mám zájem

Pojištění psů a koček

Pojištění psů a koček slouží ke krytí léčebných výloh Vašeho pejska nebo kočičky. Pojištění kryje náklady až ve výši 90 000 Kč ročně. Zvolit můžete základní "Pojištění veterinární léčby", ale též "Pojištění úhynu", ze kterého se hradí finanční cena Vašeho zvířátka v případě jeho smrti.

Mám zájem

Pojištění právní ochrany

Z pojištění právní ochrany jsou hrazeny soudní i mimosoudní výlohy na hájení práv pojištěného. Například honorář právního zástupce, náklady na soudní řízení, výdaje za znalecké posudky, atd. V naší nabídce si můžete vybrat z mnoha typů pojištění právní ochrany, týkajících se mnoha různých pojistitelných oblastí.

Mám zájem

Asistenční služby

Asistenční služby jsou běžnou součástí každého havarijního pojištění, ale i povinného ručení. Rozsah asistenčních služeb se různí u jednotlivých pojišťoven a jednotlivých produktů. V případě, že Vám rozsah asistenčních služeb u pojišťovny, kde máte zařízené pojištění vozidla přijde nedostatečný, můžete si rozšířené asistenční služby zařídit zvlášť. Vybrat si můžete z naší široké nabídky.

Mám zájem

Pojištění cizinců

Toto pojištění je ze zákona povinné pro všechny osoby pocházející ze zemí mimo EU, které podávají žádost o pobyt v ČR v délce nad 90 dní, anebo žádají o prodloužení pobytu na území České republiky. Účelem tohoto pojištění je krytí výloh na zdravotní péči během pobytu na území České republiky. Na ePojisteni.cz si můžete vybrat ze dvou typů pojištění: základního Zdravotního pojištění pro případ neodkladné péče a Zdravotního pojištění pro případ komplexní péče, které je rozsahem blízké klasickému veřejnému zdravotnímu pojištění v ČR.

Mám zájem
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 45

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

J. Resler hodnotí:
100%

Nabídku jsem získal na internetu zcela náhodně a odeslal vyplněný formulář. Druhý den mne hned kontaktovala makléřka, byla velmi ochotná a vše mi zřetelně vysvětlila včetně postupu pro vypovězení stávajícího pojištění. Moc děkuji za její přístup a jen tak dál v ochotě a klientů bude jistě jen a jen přibývat. Určitě rád doporučím Vaši pojišťovnu svým přátelům. Jan Resler, Liberec

R. Spousta hodnotí:
98%

Vše proběhlo profesionálně a bez zbytečného odkladu. Vyřízeno rychle, stručně a věcně. Díky