Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavolejte nám
info@epojisteni.cz

Česká pojišťovna, a.s.

Historie České pojišťovny sahá do roku 1827, kdy v Praze otevřela svou pobočku První česká vzájemná pojišťovna. Společnost si udržela své výsadní postavení i po vzniku konkurenčního prostřední po roce 1989.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%

logo-Axa pojišťovna logo-Česká Pojišťovna logo-ČSOB pojišťovna logo-Kooperativa pojišťovna logo-Slavia pojišťovna logo-Uniqa pojišťovna

Online kalkulačka

Spočítejte snadno a nezávazně sazby povinného ručení pro Váš automobil. Ceny již od 818 Kč.

Spočítat
ceny
Online kalkulačka

Spočítejte snadno a nezávazně sazby havarijního pojištění pro Váš automobil. Ceny již od 500 Kč.

Spočítat
ceny
9 Zákazníků zde nyní srovnává
AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.
Adresa sídla pojišťovny

Hvězdova 1689/2a
140 62 PRAHA 4

Kontakty

Tel. +420 272 101 037
Email: info@axa-assistance.cz
Web: www.axa-assistance.cz

Česká pojišťovna

V roce 2008 je založen Generali PPF Holding a Česká pojišťovna se společně s Generali stává součástí pojišťovací skupiny, která působí v řadě zemí střední a východní Evropy.

Česká pojišťovna začala působit na našem území již v roce 1827. Rozhodně je to tedy nejstarší český pojišťovací ústav. Celé jméno v době založení znělo “Císařsko-královský, privilegovaný, český, společný náhradu škody ohněm svedené pojišťující ústav”. Jak z názvu vyplývá, společnost se nejprve zabývala pouze pojištěním proti požáru. Později, s rostoucím portfoliem, se změnil i název.