Stanice technické kontroly Žďár nad Sázavou

Stanice technické kontroly Žďár nad Sázavou

K základním povinnostem každého vlastníka vozidla patří sjednání povinného ručení neboli pojištění odpovědnosti a zajištění pravidelné technické kontroly. Obě tyto povinnosti nařizuje odpovídající zákon.

Co vše se kontroluje na povinné STK?

Technická kontrola zahrnuje prohlídku celého vozidla. Pracovníkům neujde žádná závada, ale na druhou stranu se nesnaží chybu najít za každou cenu. Drobné závady nevadí, vážné jsou důvodem k zamítnutí udělení nového osvědčení. Kontroluje se stav a funkce motoru, podvozku, kol a pneumatik, karoserie, světel, oken, řízení, brzd i povinné výbavy. Součástí kontroly je také identifikace auta dle VIN a tachometr. Je-li vůz v pořádku, obdrží razítko do velkého TP a může zpět do provozu.

Kolik průměrně zaplatíte za STK ve městě Žďár nad Sázavou

Průměrně se ceny technické pohybují kolem 1 200 Kč. Můžete se ale vejít do tisícovky nebo zaplatit až 2 000 Kč. Dražší bývají vytížené stanice ve větších městech. Kvůli nižší ceně se vyplatí zjistit si ceny předem. Hledání usnadní seznam kontaktů na STK ve městě Žďár nad Sázavou uvedené níže.

NÁŠ TIP: Porovnejte si největší pojišťovny v ČR a zjistěte, která vám nabídne nejlevnější povinné ručení. Srovnání u nás probíhá online, je nezávazné a zcela zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Žďár nad Sázavou:

1.Žďár nad Sázavou, František Chroust - STK, Jihlavská 759/4, 591 01, tel. 566 629 708

2.Žďár nad Sázavou, AGRO - Měřín, a.s., Žďár nad Sázavou 2185, 591 01, tel. 566 502 088

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás