Stanice technické kontroly Žatec

Stanice technické kontroly Žatec

Pro většinu vlastníků vozidel je technická kontrola nepříjemnou povinností, kterou dělají jen proto, že nemají na výběr. Nařizuje ji totiž zákon a to každé dva roky u osobních vozidel. Co byste měli udělat, aby vaše auto prošlo napoprvé?

Příprava vozidla na povinnou STK v servisu

Nechcete-li mít s technickou kontrolou vůbec žádné starosti, přenechte její zajištění vašemu servisu. Některé servisy nabízí vyřízení STK jako jednu ze svých služeb. Takový servis auto nejen zkontroluje, ale zajistí opravy všech závad, které by na řádné STK vadily. Počítejte s tím, že si za takovou služb připlatíte. Pokud si chcete kontrolu raději zajistit sami, nechte vozidlo v servisu pouze připravit a na STK už si s autem zajeďte sami.

Jak se pohybují ceny STK ve městě Žatec

Samotná technická kontrola se pohybuje okolo tisíc korun. Pokud se vlezete pod tisíc korun, budete mít štěstí. Podobnou částku zaplatíte také za měření emisí, takže vás kontrola vyjde téměř na dva tisíce korun. Ušetřit lze tím, že si nejprve zjistíte ceny STK ve městě Žatec a až poté se objednáte na nejlevnější z nich.

NÁŠ TIP: Sjednejte si nejlevnější povinné ručení online z domova. Nabízíme nezávazné a hlavně rychlé srovnání pojištění vozidel. Vše je zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Žatec:

1.Žatec, Stanice technické kontroly Žatec,s.r.o, U Oharky 3093, 438 01, tel. 415 711 258

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás