Stanice technické kontroly Žatčany

Stanice technické kontroly Žatčany

Majitelé vozidel to nemají snadné, a už vůbec ne levné. S provozem auta je totiž spojena celá řada povinností, na které musí myslet. Vedle zákonného pojištění odpovědnosti je to například povinná technická kontrola. O co přesně se jedná?

Kam a jak často na STK

Technické kontroly jsou povinné ze zákona. Zajišťují je stanice technických kontrol, pro které se používá zkratka STK. Na rozdíl od povinného ručení je nutno prohlídky technického stavu opakovat vždy ve stanovených intervalech. U osobních aut starých čtyři roky a více platí dva roky dlouhý interval. STK se nachází téměř v každém českém městě. Čeští vlastníci mohou jet na kteroukoliv z nich, není nutné se řídit trvalým bydlištěm ani místem, kde bylo vozidlo registrováno.

Nepřeplácejte zbytečně za STK ve městě Žatčany

To znamená, že si STK můžete vybrat například podle adresy nebo ceny. Ty se totiž mohou poměrně hodně lišit. Srovnání cen za technickou kontrolu tak má smysl, pokud nechcete za prohlídku platit až dva tisíce korun. Sezam STK včetně kontaktních údajů najdete přímo na této stránce.

NÁŠ TIP: Porovnejte si online ceny povinného ručení pro osobní auto, motorku, čtyřkolku a jiné druhy motorových vozidlech. Nezávazný výpočet pojištění zvládnete za několik minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Žatčany:

1.Žatčany, TRAKTEC s.r.o., Areál ZD Žatčany 28, 664 53, tel. 724 528 535

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás