Stanice technické kontroly Vlčnov

Stanice technické kontroly Vlčnov

Vlastníte-li osobní automobil, motocykl, nákladní vůz, přívěs či přípojný vozík, pak vás vedle odpovědnostního pojištění čeká ještě jedná zákonná povinnost. Tou je návštěva STK neboli stanice technické kontroly. Co to obnáší?

Proč musíte s autem jezdit na STK?

Na stanici technické kontroly se dle stanovené metodiky ministerstva provádí prohlídky aut a jejich technického stavu. Zde rozhodují, zda je vaše auto způsobilé provozu nebo jeje svým stavem naopak může ohrozit. Chcete-li mít stoprocentní jistotu, že váš vůz kontrolou projde hladce, nechte jej připravit v odborném autoservisu. Na STK se v den prohlídky dostavte s vozidlem, které je čisté, bez zbytečného nákladu a má sundané kryty kol (poklice). Kontrola trvá plus minus třicet minut.

Získejte nejlepší STK ve městě Vlčnov

Zatímco průběh technické kontroly je všude stejný, ceny se mohou lišit o stovky korun. Než na kontrolu vyrazíte, ověřte si ceny ve svém okolí. S výběrem vám pomůže seznam STK pro město Vlčnov níže na stránce.

NÁŠ TIP: Neplaťte více za povinné ručení, než je nutné. Srovnejte si nejnovější nabídky na našich stránkách a sjednejte si pojištění vozidla za nejlepší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Vlčnov:

1.Vlčnov, STK Vlčnov, s.r.o., Vlčnov 556, 687 61, tel. 572 675 180

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás