Stanice technické kontroly Vizovice

Stanice technické kontroly Vizovice

Osvědčení o technické způsobilosti je pro provoz vozidla nezbytné. Bez něho na silnice vůbec nesmí a za jízdu bez STK hrozí vysoká pokuta až 10 tisíc korun, trestné body a v obzvlášť vážných případech i zákaz řízení na půl roku.

Jak dlouho trvá technická kontrola

Průběh technické kontroly stanovuje metodika vypracované ministerstvem dopravy. Probíhá na 8 stanovištích. Začíná se identifikací vozidla, brzdami a končí se kontrolou světel. Jedno auto by mělo být hotovo za 20 až 40 minut. Vlastník je celou dobu přítomen a řídí se pokyny techniků, což znamená popojet, rozsvítit světla, otevřít kapotu, kufr apod. Na konci kontroly obdrží závěrečný protokol, který obsahuje seznam závad. Překážkou k vystavení osvědčení jsou vážné a nebezpečné závady.

Jak na porovnání cen STK ve městě Vizovice

Ceny STK se mohou hodně lišit, každá má totiž vlastní ceník. Někde zaplatíte 800 korun, jinde dvakrát tolik. Je-li pro vás cena důležitá, zjistěte si ceny STK ve městě Vizovice a jeho okolí s předstihem. Využijte seznam stanic na této stránce.

NÁŠ TIP: Vyberte si u nás nejlevnější povinné ručení a ušetřete až 50 % oproti stávající smlouvě. Porovnání i sjednání pojištění vozidel je rychlé, online a zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Vizovice:

1.Vizovice, STK CENTRUM VIZOVICE, s.r.o., Zlínská ulice 1160, 763 12, tel. 601 335 744

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás