Stanice technické kontroly Ústí nad Orlicí

Stanice technické kontroly Ústí nad Orlicí

Nové osobní vozidlo musí na technickou kontrolu po prvních čtyřech letech, potom vždy po dvou letech. Má vlastník vozidla na výběr nebo na STK musí povinně, ať už se mu chce či nikoliv?

Technická je stejně důležitá jako zákonné pojištění

V České republice je technická kontrola nařízená zákonem podobně jako zákonné pojištění odpovědnosti (povinné ručení). Motorista na výběr nemá, a pokud jej policie přistihne bez platného osvědčení o technické způsobilosti, čeká jej tučná pokuta až do 10 tisíc korun, pár trestných bodů a v horším případě i zákaz řízení až na půl roku. Proto si termín příští STK uložte s předstihem alespoň 1 měsíc na přípravu. Před kontrolu nezapomeňte auto vyčistit, sundat poklice a vyložit vše, co by zevrubné prohlídce technického stavu mohlo překážet. Uspějete-li, budete mít klid na další dva roky.

Kolik vás bude stát STK ve městě Ústí nad Orlicí

Cena prohlídky se obvykle pohybuje kolem 1 000 Kč. Může to být ale i více a to zejména ve větších městech. Chcete-li se vyhnout překvapení, obvolejte si dle našeho seznamu STK ve městě Ústí nad Orlicí a cenu si zjistěte včas.

NÁŠ TIP: Chcete za povinné ručení platit až o 70 % méně? Srovnejte si na našich stránkách nabídky na POV. Celý proces běží online a trvá pouze 5 minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Ústí nad Orlicí:

1.Ústí nad Orlicí, Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí, Třebovská 348, 562 03, tel. 468 002 669

2.Ústí nad Orlicí, STK Ústí s.r.o., Letohradská 100, 562 06, tel. 465 520 174

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás