Stanice technické kontroly Úlibice

Stanice technické kontroly Úlibice

S osobním vozidlem se na technickou kontrolu musí po čtyřech letech provozu od zahájení provozu, a poté už každé dva roky. Už jste technickou kontrolou absolvovali nebo vás tento “zážitek” čeká poprvé?

Stručný průvodce technickou kontrolou

Účelem technické kontroly není otravování zaneprázdněných řidičů, ale prověření stavu auta a jeho technické způsobilosti k provozu. Spousta motoristů si neuvědomuje, že vážné nebo dokonce nebezpečné závady se mohou snadno stát příčinou vážné dopravní nehody. To je také důvod, proč technickou kontrolu nařizuje zákon. Máte-li auto v pořádku, za půl hodiny budete z STK pryč i s novým osvědčením. Nemáte-li vůz v pořádku, počítejte s dočasným osvědčením, měsíční lhůtou na opravy a druhým termínem STK, za který si připlatíte.

Kolik za STK ve městě Úlibice zaplatíte?

Cena za technickou kontrolu se většinou pohybuje v rozmezí 800 až 1500 Kč. Záleží na tom, kde si stanici vyberete. Pokud chcete ušetřit volte spíše menší, méně vytíženou STK. Níže najdete přehledný seznam STK pro město Úlibice, ověřte si cenu předem.

NÁŠ TIP: Osvědčení o technické způsobilosti je stejně důležité jako pojištění odpovědnosti. Ušetřit lze na obojím. Porovnejte si ceny POV a zjistěte, kolik set až tisíc korun za rok s námi ušetříte.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Úlibice:

1.Úlibice, AutoServis Úlibice, Úlibice 8, 507 07, tel. 776 559 900

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás