Stanice technické kontroly Uhlířské Janovice

Stanice technické kontroly Uhlířské Janovice

Technická kontrola osobních a jiných motorových vozidel je vyžadovaná zákonem. Nevyhne se jí nikdo bez rizika pokutování. Navíc takové neudržované auto představuje pro plynulý a bezpečný provoz velké riziko.

Co vše na vašem autě zkontrolují na STK?

Motoristé prostě na technickou musí, ať už se jim to líbí či nikoliv. Správně by se měli o auto starat průběžně. Některé vlastníky je však nutno do údržby auta tlačit více. Pokud totiž auto kontrolou neprojde, získá vlastník 30 dní na opravu závad, jinak potvrzení o STK nezíská a nemůže do provozu. Ti, co přípravu vozidla na STK nezanedbají, obdrží razítko do velkého technického průkazu a navrch červenou nálepku, která se lepí na zadní registrační značku.

Proč si porovnat ceny STK ve městě Uhlířské Janovice

Je lepší jednou za dva roky zaplatit cca 1 500 Kč za technickou kontrolu než 10 000 Kč za pokutu, když vás bez STK načapá policie. Pokud si navíc před objednáním porovnáte ceny, ušetřit můžete pár dalších stovek. Využijte kontakty na STK pro město Uhlířské Janovice a najděte si nejlevnější kontrolu.

NÁŠ TIP: Spočítejte si s námi cenu povinného ručení a zjistěte, kolik změnou pojistitele můžete na zákonném pojištění odpovědnosti vozidel ušetřit.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Uhlířské Janovice:

1.Uhlířské Janovice, STK Janovice, s.r.o., Kolínská 670, 285 04, tel. 327 542 266

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 9

Mluví se o nás