Stanice technické kontroly Uherské Hradiště

Stanice technické kontroly Uherské Hradiště

Technickou kontrolou jsou povinni projít všichni majitelé motorek, osobních aut, přívěsných vozíků a dalších typů motorových vozidel. Jde o zákonné nařízení a kdo se mu bude snažit vyhnout, ten se vystavuje riziku vysoké finanční pokuty a přidělení trestných bodů.

Co vzít na STK a jak kontrola probíhá

Na prohlídce nesmí chybět vozidlo v požadovaném technickém stavu a majitel. Z dokladů je nezbytný velký technický průkaz a osvědčení o registraci auta, jinými slovy malý techničák. Pokud se měří emise, pak i protokol o provedení měření emisí. Prohlídka se zaměřuje na celé auto - podvozek, karoserii, výfukový systém, brzdy, odpružení, kola, pneumatiky, světla, blinkry, stěrače, pásy a další. Pouze auto bez vad nebo s lehkými závadami získá platné osvědčení na další dva roky.

Jak objevit nejlevnější STK ve městě Uherské Hradiště

Za STK motorista většinou zaplatí cca 1 000 Kč, za měření emisí dalších cca 800 Kč, takže se cena za vše vyšplhá k 2 000 Kč. Může to být méně, ale i více. Ceny si proto zjistěte ještě před kontrolou, ať vás nečeká nepříjemné překvapení. Kontakty na STK pro město Uherské Hradiště jsme vyhledali za vás.

NÁŠ TIP: Platná technická kontrola je důležitá stejně jako zákonné pojištění odpovědnosti. Nechte si spočítat cenu povinného ručení a zjistěte, kolik korun ročně s námi ušetříte.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Uherské Hradiště:

1.Uherské Hradiště, STK Uherské Hradiště s.r.o., Sokolovská 1792, 686 05, tel. 773 317 742

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás