Stanice technické kontroly Týn nad Vltavou

Stanice technické kontroly Týn nad Vltavou

Stanice technické kontroly neboli STK mají za úkol prověřovat technický stav motorových vozidel. Rozhodují o tom, která auto smí a které nesmí jezdit na našich silnicích. Jen díky povinným kontrolám na silnici nepotkáváte denně nebezpečné “vraky”.

Co čeká řidiče na STK

Na povinnou kontrolu vozidlo musí, ať už o to vlastník stojí či nikoliv. Nařizuje je zákon a osobní auta je musí absolvovat opakovaně po dvou letech. Pokud by totiž jezdili s autem bez platného osvědčení o technické způsobilosti, hrozí jim tučná pokuta až zákaz řízení. Pokud na kontrolu dorazí s autem plným závad, osvědčení nezískají a závady stejně musí nechat odstranit. Vyplatí se proto o auto průběžně pečovat a jezdit na servisní prohlídky.

Kolik stojí STK ve městě Týn nad Vltavou

STK stojí v průměru 1 000 Kč. Někdy je to méně, někdy více. Pokud se současně provádí emise, platí se zvlášť a stojí také do 1 000 Kč. Pokud auto neprojde první kontrolou, stojí druhá kontrola dalších 100 až 500 Kč. Ověřte si ceny STK ve městě Týn nad Vltavou dopředu, ať víte, kolik si máte připravit.

NÁŠ TIP: Co takhle ušetřit i na pojištění? Porovnejte si ceny povinného ručení online a zadarmo na našich stránkách a objevte pro váš vůz nejlepší POV na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Týn nad Vltavou:

1.Týn nad Vltavou, STK Týn nad Vltavou s.r.o., Táborská 568, 375 01, tel. 385 732 608

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás