Stanice technické kontroly Turnov

Stanice technické kontroly Turnov

Mezi obecné povinnosti vlastníků motorových vozidel patří péče o jejich technický stav, který se časem a používáním zhoršuje. Tuto povinnost kontrolují povinné prohlídky na stanicích technické kontroly, zkráceně pouze STK.

Na povinnou STK pouze s připraveným autem

Nespoléhejte se na štěstí a nedoufejte, že pracovník STK zrovna u vašeho vozidla přimhouří oči. Raději na kontrolu technického stavu dorazte s autem v bezvadném stavu. Než na STK vyrazíte, svěřte jej do péče autoservisu. Ten ví, jak auto připravit, a pokud budete mít zájem, kontrolu za vás vyřídí. Pokud se na STK vypravíte sami, nezapomeňte z auta vyložit náklad, zkontrolovat povinnou výbavu, sundat poklice a auto umýt.

Na kolik vás vyjde STK ve městě Turnov

Ceny technické kontroly jsou různé. Stanice v menších městech si účtují kolem tisícovky, ve větších městech si neváhají říct o víc. Ve vlastním zájmu si obvolejte nejbližší stanice a cenu si raději zjistěte. Hodit se vám bude už hotový seznam STK pro město Turnov na stránce.

NÁŠ TIP: Když šetřit, tak pořádně. Výdaje za auto vám pomůže snížit porovnání povinného ručení. Zjistíte tak totiž, která pojišťovna vám nabídne pojištění za nejvýhodnější cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Turnov:

1.Turnov, STK Turnov, s.r.o., Nudvojovická 1681, 511 01, tel. 481 325 637

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 6

Mluví se o nás