Stanice technické kontroly Trutnov

Stanice technické kontroly Trutnov

Pokud chcete povinnou technickou kontrolou projít napoprvé, měli byste znát odpovědi na otázky: Je vaše auto v pořádku? Jak má auto vypadat? Jaké doklady musíte mít s sebou? Kontrola je důsledná a neodpustí žádné nedostatek a závady.

Vyvarujte se zbytečných chyb před STK

Pokud si nejste jisti perfektním technickým stavem, s dostatečným předstihem odvezte vozidlo do servisu, kde jej zkontrolují a na STK připraví. Krátce před technickou z auta vyložte vše, co vozíte v kufru či jinde v autě. Prohlídce nesmí nic překážet. Ponechte pouze věci patřící do povinné výbavy. Z kol sundejte poklice a nakonec celé aut uvnitř i zvenčí vyčistěte a umyjte. Z dokladů budete potřebovat velký technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla, případně potvrzení o měření emisí.

Vyberte si výhodné STK ve městě Trutnov

Výběr STK záleží čistě na vás. Rozhodující může být lokalita nebo cena. Doporučujeme vám si cenu kontroly zjistit předem. Práci vám usnadní níže uvedený seznam STK včetně adres a kontaktů pro město Trutnov.

NÁŠ TIP: Vadí vám vysoké výdaje za provoz vašeho auta? Plaťte méně za STK i povinné ručení. Využijte možnost srovnání pojištění online, které je u nás zdarma, a najděte si pro vaše auto levnější POV.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Trutnov:

1.Trutnov, CSPSD Praha, Mladobucká 483, 541 02, tel. 499 732 913

2.Trutnov, STK Trutnov s.r.o., Horská 932, 541 01, tel. 499 309 199

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás