Stanice technické kontroly Tetčice

Stanice technické kontroly Tetčice

Provoz vozidla je nejen zábava, ale také starosti a povinnosti. Každé dva roky musí vozidlo například absolvovat ze zákona povinnou technickou kontrolu, která hodnotí, zda je auto v pořádku a nepředstavuje žádné ohrožení pro běžný provoz a jeho účastníky.

Jak STK chrání bezpečnost provozu

Podle statistik se špatný technický stav podílí nebo je příčinou vzniku každé deváté dopravní nehody. Nebýt povinných kontrol bylo by toto číslo mnohem vyšší. V rámci STK se hodnotí vzhled, stav i funkčnost celého vozidla. Zjištěné vážné či nebezpečné závady musí vlastník do stanoveného termínu odstranit, jinak s autem nesmí do provozu. Namátkovou prohlídku technického stavu mohou provádět i policisté při běžné silniční kontrole. Pokud usoudí, že vozidlo nemá na silnici, co dělat, řidič už z místa ve svém autě neodjede.

Jak se liší ceny za STK ve městě Tetčice

Cenu si stanovují stanice technické kontroly. Levnější bývají menší stanice, dražší jsou vytížené stanice ve velkých městech. Zaplatit tak můžete tisíc korun, ale i dvojnásobek. Ceny si proto zjistěte předem, než vyrazíte na STK ve městě Teplice.

NÁŠ TIP: Šetřete ve velkém stylu a vyměňte stávající drahé pojištění vozidla za lepší a zároveň cenově příznivější povinné ručení. Srovnejte si nabídky online a uvidíte sami.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Tetčice:

1.Tetčice, DAJAN spol. s r.o., Palackého 379, 664 17, tel. 546 213 856

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás