Stanice technické kontroly Tábor

Stanice technické kontroly Tábor

Stanice technické kontroly jsou speciální místa, kde se provádí různé prohlídky vozidel. Tuto stanici navštíví každé auto několikrát za svůj “život” a nejčastěji kvůli technické prohlídce. O co přesně se jedná?

Pro koho je technická kontrola povinná?

Není na tom nic složitého. Technická kontrola je jednoduše povinná pro všechna motorová vozidla - motorky, osobní auta, nákladní auta i autobusy či přívěsy a přípojné vozíky. Slouží k prověření technického stavu, který by měl splňovat poměrně přísné požadavky. Auta, která je nesplňují, nezískají osvědčení o technické způsobilosti a nesmí na silnice. Za jízdu bez platné STK motoristům hrozí vysoká pokuta, trestné body a ve vážných případech i zákaz řízení.

Získejte nejlevnější STK ve městě Tábor

Technické kontroly osobních aut se opakují každé dva roky. Vlastník auta musí zaplatit nejen nezbytné opravy, ale i samotnou prohlídku. Ceny se pohybují mezi 1000 až 2000 Kč. Ušetřit lze tak, že si předem zjistíte ceny STK ve městěTábor a vyberete si nejlevnější z nich.

NÁŠ TIP: Zabijte dvě mouchy jednou ranou a společně s STK si najděte i levnější povinné ručení. S porovnáním a výběrem vám pomůže náš rychlý srovnávač pojištění vozidel.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Tábor:

1.Tábor, PETA servis, spol. s r.o., Měšická 1993, 390 02, tel. 381 254 670

2.Tábor, AUTA TEST s.r.o., Pelhřimovská 2940, 390 02, tel. 381 253 175

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás