Stanice technické kontroly Sviadnov

Stanice technické kontroly Sviadnov

Technická kontrola je zákonem daná a legislativou upravena povinnost vlastníka motorového vozidla podrobit jej pravidelné prohlídce na stanici technické kontroly. U osobních vozidel se jedná o prohlídky s dvouletým intervalem.

Co vše se děje na STK?

Na STK se posuzuje technický stav vozidla, všech jeho konstrukčních částí, technických celků i vnitřních systémů. Auto by mělo být na povinnou kontrolu připravené, čisté a bez krytů kol. V případě úspěšné prohlídky vlastník obdrží nové osvědčení o technické způsobilosti s platností na další dva roky. U vážných a nebezpečných závad se uděluje pouze dočasné osvědčení a majitel má jeden měsíc na nápravu a opakování opravné technické kontroly.

Tipy, jak vybrat levné STK ve městě Sviadnov

Ceny si stanice určují samy. Zpravidla se pohybují kolem 1 000 až 1 500 Kč, ale mohou se vyšplhat na 2 000 Kč. Nižší cenu mívají STK v menších městech. Předtím, než se objednáte na prohlídku, si ceny raději ověřte. Kontakt na STK ve městě Sviadnov najdete pod článkem.

NÁŠ TIP: Ušetřit můžete také na pojištění vozidel. Díky rychlému online porovnání zjistěte během okamžiku, která z pojišťoven vám nabízí nejlepší povinné ručení.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Sviadnov:

1.Sviadnov, TESTCAR s.r.o., Ostravská 264, 739 25, tel. 558 436 315

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás