Stanice technické kontroly Sušice

Stanice technické kontroly Sušice

Pro provoz motorového vozidla dle současné české legislativy je potřebné platné osvědčení o technické způsobilosti uvedené ve velkém technickém průkazu a červená nálepka na SPZ. Oboje získáte na základě technické kontroly.

Jak taková STK vozidla probíhá?

Technická kontrola je povinná a například osobní auto ji musí projít každý druhý rok. Aby vůz osvědčení získal, musí být čisté, bez poklic a především v požadovaném technickém stavu. Na STK se kontroluje vše - začíná se brzdami a stavem kol a končí se světly. Prohlíží si také karoserie, podvozek a zrakům technika neujde ani povinná výbava. Vydání osvědčení brání vážné a nebezpečné vady, ty je vlastník povinen ve stanovené měsíční lhůtě odstranit, jinak “razítko” nezíská.

Jak za STK ve město Sušice neplatit příliš

Za STK může vlastník zaplatit pořádnou sumu. Kromě případných oprav se platí poplatek za kontrolu a v případě opakování a za reparát. Cena se může pohybovat i kolem 2 000 korun. Využijte kontakty na STK pro město Sušice a zjistěte si ceny předem.

NÁŠ TIP: Najděte si také cenově příjemnější pojištění vozidel. Výběr vám usnadní online porovnání povinné ručení, které je zdarma a nezávazné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Sušice:

1.Sušice, Čimická STK s.r.o., Čimice 77, 342 01, tel. 376 596 542

2.Sušice, Pavel Dražka, Nádražní ulice 1302, 342 01, tel. 376 323 953

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás