Stanice technické kontroly Šternberk

Stanice technické kontroly Šternberk

Všechna motorová vozidla musí pravidelně projít povinnou technickou kontrolou. U osobních vozidel platí interval dva roky, pouze u nových vozidel se první prohlídka dělá čtyři roky od koupě a zahájení provozu.

Co s sebou na technickou prohlídku

V rámci STK se provádí identifikace vozidla a zevrubná prohlídka vzhledu a funkčnosti vozu, jeho součástí a systémů. Na technickou kontrolu musí auto dorazit čisté a bez poklic (kryty na kolech). S sebou musí mít vlastník všechny potřebné doklady. Jedná se o velký technický průkaz a osvědčení o registraci vozidla, lidově malý techničák. Datum kontroly je zapsáno do velkého techničáku. Na zadní SPZ je umístěna červená nálepka, na níž je uveden měsíc a rok platnosti STK.

Jak vybrat nejlepší STK ve městě Šternberk

Kromě přípravy auta na kontrolu má smysl i porovnat si ceny stanic technické kontroly, které se mohou hodně lišit. S hledáním správné STK ve městě Šternberk vám pomůže níže uvedený přehled s kontakty.

NÁŠ TIP: Neplaťte za provoz auta více, než je nutné. Porovnejte si rovněž pojištění vozidel a získejte pro vaše auto kvalitní povinné ručení za nejnižší cenu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Šternberk:

1.Šternberk, Šternberská STK s.r.o., Litovelská 14, 785 01, tel. 585 012 674

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás