Stanice technické kontroly Šenov

Stanice technické kontroly Šenov

Hlavním cílem povinné technické kontroly by nemělo být jen razítko ve velkém technickém průkazu a červená nálepka na SPZ, ale především po technické stránce dobře udržované vozidlo. Kontrola na STK by jej měla pouze potvrdit, případně odhalit chyby, kterých jste si nevšimli.

Na prohlídku do servisu a poté na povinnou STK

Nezanedbávejte pravidelnou údržbu vozidla. Kromě toho, že vám auto v dobrém technickém stavu vydrží déle, nebudete ohrožovat bezpečnost provozu a navíc nebudete mít potíže při povinné technické kontrole na STK. Odborníci doporučují s vozidlem jezdit na průběžnou servisní prohlídku jednou za rok. Jakmile nadejde čas na návštěvu STK, nemusíte se bát, že vám neprodlouží osvědčení o technické způsobilosti k provozu.

Jak na nejlevnější STK ve městě Šenov

Cena technické kontroly se může pohybovat okolo tisíce až dvou tisíc korun. Využijete-li služeb servisu, který zajistí vše od přípravy až po razítko na STK, zaplatíte až o několik set korun více. Chcete-li ušetřit, najděte si vhodnou STK raději sami. Pod článkem na vás čeká seznam všech STK, které fungují ve městě Šenov.

NÁŠ TIP: Jak na levnější pojištění? Využijte srovnávač online a najděte si levnější povinné ručení. Porovnání trvá několik minut, nestojí ani korunu a když si nevyberete, nevadí. Vše je nezávazné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Šenov:

1.Šenov, Radomír Skopek, Pod Šodkem 1618, 739 34, tel. 596 891 192

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás