Stanice technické kontroly Rokycany

Stanice technické kontroly Rokycany

Povinná technická kontrola pro některé vlastníky vozidel představuje rutinu, pro jiné spíše strašáka. Nejvíce se jí obávají majitelé starších vozidel, u nichž je riziko objevení vážnějších závad mnohem vyšší. Pokud však auto na STK dobře připravíte, vyhnete se zbytečným nepříjomnostem a osvědčení bez problémů získáte.

Jak často a kam se jezdí na technickou kontrolu

Intervaly technické kontroly definuje příslušný zákon a liší se pro různé druhy motorových vozidel. Například u osobních aut se první prohlídka požaduje po čtyřech letech od prvního dne zahájení provozu. Potom už se STK opakuje každé dva roky. U motocyklů je interval delší a STK se zařizuje po čtyřech letech. Kontroly zajišťují stanice technického stavu (STK) a vlastník ji může nechat provést na libovolné STK v ČR, nezávisle na místě registrace auta.

Najděte si nejvýhodnější STK ve městě Rokycany

Stanice technické kontroly se nachází na celém území ČR, záleží pouze na majiteli auta, na kterou konkrétně se objedná. Seznam všech STK pro město Rokycany najdete níže na této stránce. Můžete je obvolat a vybrat z nich tu nejlevnější.

NÁŠ TIP: Hledáte další způsob, jak ušetřit na autě a jeho provozu? Využijte naše online srovnání pojištění vozidel, které je nezávazné a zdarma, a najděte pro svůj vůz nejlevnější POV na současném trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Rokycany:

1.Rokycany, JIKE s.r.o., Pivovarská 146, 337 01, tel. 371 729 715

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 8

Mluví se o nás