Stanice technické kontroly Říčany

Stanice technické kontroly Říčany

Vlastníci zkratku STK znají velmi dobře a není zrovna populární. Představuje totiž jednu z povinností, která se týká bezpečného provozování vozidel. Konkrétně se vztahuje k řádné péči o technický stav aut.

Co znamená STK a k čemu slouží

Zkratka STK znamená stanice technické kontroly nebo také státní technická kontrola. Pro vlastníky aut to znamená, že v pravidelném intervalu musí dorazit na STK kvůli obnovení osvědčení o technické způsobilosti k provozu. U osobních vozidel tento interval činí čtyři roky u nových aut, potom už vždy po dvou letech. Vystavení nového osvědčení brání vážné a nebezpečné vady. Vlastník získá vždy 30 dní na jejich odstranění. Doporučeno je nechat auto před každou STK nejprve zkontrolovat v odborném servisu.

Jak ušetřit na STK ve městě Říčany

Stanice technické kontroly se nachází po celé ČR. Vlastník může s autem jet kamkoliv, na adrese nezáleží. Pokud chcete ušetřit, doporučujeme si před STK provést rychlý průzkum, obvolat si stanice ve svém okolí a najít si nejvýhodnější STK třeba ve městě Říčany.

NÁŠ TIP: Porovnejte si současně povinné ručení a ušetřete i na pojištění vašeho vozidla. Naše online srovnání je zdarma, zabere vám pouze několik minut a je nezávazné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Říčany:

1.Říčany, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Kolovratská 2020, 251 01, tel. 323 605 363

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 6

Mluví se o nás