Stanice technické kontroly Prachatice

Stanice technické kontroly Prachatice

Každé dva roky se u osobních vozidel kontroluje technický stav. Prohlídky jsou povinné ze zákona a zajišťují je stanice technické kontroly, a pokud by se jim vlastník snažil vyhnout, může ho jízda bez osvědčení vyjít na několik tisíc korun.

Na STK pouze se vzorně připraveným autem

Kontrola nanečisto před povinnou technickou prohlídkou minimalizuje riziko neúspěšných a opakovaných návštěv na STK. Pokud se právě této situaci chcete vyhnout, odvezte vozidlo do servisu a využijte službu přípravy vozidla na úspěšnou STK. Servis celé auto prohlédne, seřídí a v případě nutnosti provede nezbytné opravy. Na vás bude už jenom auto odvézt na řádnou STK, počkat si na razítko a zaplatit poplatek. Ale i toto za vás udělá servis, nebude to však zadarmo.

Jak vybrat správnou STK ve městě Prachatice

Nová technická kontrola se opět blíží? Přestěhovali jste se a nevíte, kde se nachází STK za rozumnou cenu? Pod článkem najdete seznam všech STK pro město Poličná. Zjistěte, která z nich nabízí nejlepší cenu, aniž byste museli jet stovky kilometrů daleko.

NÁŠ TIP: Kalkulačka pojištění je užitečný pomocník, se kterým ušetříte třeba i tisíce korun. Vypočítá za vás, kolik a u kterého pojistitele nejvíce ušetříte na povinném ručení. Zkuste to, zabere to jen několik minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Prachatice:

1.Prachatice, Alena Ládová - DOZER s.r.o., Vodňanská 964, 383 01, tel. 388 310 656

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás