Stanice technické kontroly Poličná

Stanice technické kontroly Poličná

Stanice technické kontroly nepatří k místům, kam by motoristé jezdili na návštěvu rádi. Zde totiž kontrolují jejich “péči” o auto, a pokud se jim nelíbí, zakážou jim vyrazit do provozu. To se však děje pouze tehdy, pokud jsou u auta na STK zjištěny nebezpečné závady.

Návod, jak snadno získat STK

Před návštěvou STK se nespoléhejte na štěstí a dobrou náladu mechaniků a raději své auto na kontrolu pořádně připravte. Některé závady snado zkontrolujete samy, jiné raději svěřte do péče odbornému servisu. I starší vůz lze při troše snahy udržovat ve vzorném stavu, stačí pravidelná péče a servis. Chcete-li mít jistotu, nechte servisem provést prohlídku nanečisto. Některé servisy mají zajištění STK v nabídce. Zajistí přípravu i odvoz na STK. Stačí si trochu připlatit.

Jak si najít STK ve městě Poličná za super cenu

Když už na STK musíte, tak aspoň neplaťte zbytečně velký poplatek. Zavolejte si na stanice technické kontroly ve svém okolí a vyberte si mezi nimi tu nejlevnější. Aktualizovaný seznam kontaktů STK pro Poličnou najdete i na této stránce.

NÁŠ TIP: Na našich stránkách poskytujeme jednoduché a rychlé srovnání pojištění vozidel. Chcete-li ušetřit, porovnejte si nabídky na povinné ručení. Neplatíte nic a vše je nezávazné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Poličná:

1.Poličná, AMG CENTRUM, s.r.o., Poličná 508, 757 01, tel. 721 996 996

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás