Stanice technické kontroly Ostrožská Lhota

Stanice technické kontroly Ostrožská Lhota

Provoz vozidla obnáší několik kroků. Kromě řádné registrace a uzavření zákonného pojištění musí mít auto i platné osvědčení o technické způsobilosti. To získáte na STK, celým názvem stanice technické kontroly. O co přesně se jedná?

Až 10 000 Kč za jízdu bez STK

U nových vozidel je návštěva STK povinná po prvních čtyřech letech provozu a potom každé dva roky. Datum technické kontroly včetně doby platnosti je zapsána do velkého technického průkazu. Najdete ji i na červené nálepce na zadní SPZ. Bez platného osvědčení o technické způsobilosti nesmí auto vůbec do provozu pod hrozbou pokuty ve výši až 10 tisíc korun, pěti trestných bodů a rizika zákazu řízení, pokud se auto nachází v obzvlášť špatném stavu či se dokonce stane viníkem dopravní nehody.

Vyhledejte si nejlepší STK ve městě Ostrožská Lhota

STK si můžete vybrat, jaké chcete. Na trvalé adrese, ani místu registrace vozidla nezáleží. A jelikož se ceny STK liší, vyplatí se v okolí svého bydliště vyhledat stanici s nejlepší cenou široko daleko. Zkusit můžete třeba sezam STK ve městě Ostrožská Lhota.

NÁŠ TIP: Spočítejte si také povinné ručení. Využijte naši kalkulačku online, vyplňte údaje a zjistěte za pár minut, která ze současných pojišťoven vám poskytne nejlepší a nejvýhodnější POV na trhu.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Ostrožská Lhota:

1.Ostrožská Lhota, Ing. Karel Maňas, Ostrožská Lhota 413, 687 23, tel. 724 059 122

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás