Stanice technické kontroly Opava

Stanice technické kontroly Opava

Stanice technické kontroly jsou vlastně speciální servisy, kde probíhají různé typy prohlídek. Vlastníky aut by měli zajímat především technické kontroly, které jsou u všech motorových vozidel povinné ze zákona a opakují se vždy v pravidelných intervalech. U osobních aut se jedná o každé dva roky.

Nejjednodušší cesta, jak projít technickou kontrolou

V rámci zákonné technické kontroly mechanik STK prohlédne celé vozidlo a zkontroluje jeho technický stav. Je-li vše v pořádku, vůz obdrží osvědčení. V případě vad má vlastník měsíc na jejich nápravu. Jednou z možností, jak technickou absolvovat bez starostí, je předat klíče a doklady servisu, který se o vše postará od přípravy STK, přes seřízení a případné opravy až po odvoz na STK a zpět do rukou majitele.

Vyhledejte si nejlepší STK ve městě Opava

Využití “full servisu” vás vyjde dráže, než když si technickou vyřídíte sami. Chcete-li ušetřit, nechte vůz v servisu prohlédnout a případně opravit a na STK si raději zajeďte sami. Ještě více ušetříte, pokud si předtím porovnáte ceny a najdete si nejlevnější STK ve městě Opava.

NÁŠ TIP: Porovnejte si zároveň ceny povinného ručení a ušetřete za pojištění vašeho vozidla. Srovnání probíhá online, trvá jen několik minut a když si nevyberete, nevadí. K ničemu vás nutit nebudeme.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Opava:

1.Opava, DM BETA s.r.o., Slavkovská 39, 747 07, tel. 553 625 056, 553 777 406

2.Opava, OP KONTROL spol. s r.o., Těšínská 2868/37A, 746 00, tel. 553 609 254, 553 609 254

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás