Stanice technické kontroly Nový Bydžov

Stanice technické kontroly Nový Bydžov

S STK není radno žertovat. Zkontrolují vám auto od střechy až po podvozek, a pokud nebude po technické stránce v naprostém pořádku, nedostanete osvědčení a nesmíte na silnice. Jak se na povinnou návštěvu STK připravit, abyste odjeli s úsměvem a hlavně ve vlastním autě?

Osvědčení o technické způsobilosti krok za krokem

Osvědčení udělují stanice technické kontroly na základě pravidelné technické prohlídky. Ty je nutno u osobních aut opakovat každé dva roky. Získá je pouze auto v dobrém technickém stavu, za který zodpovídá jeho majitel. Chcete-li prohlídkou projít vždy na poprvé, jezděte na pravidelný servis a před STK nechte auto prověřit v odborném servisu. V případě vážnějších závad obdržíte dočasné osvědčení, jsou-li opravitelné, nebo může být vozidlo prohlášeno za nezpůsobilé provozu.

Srovnejte si nabídky na STK ve městě Nový Bydžov

Kromě přípravy vozidla před kontrolou má smysl porovnat si ceny STK ve vašem okolí. Ceny se totiž mohou lišit až o několik stovek korun. Ušetřili jsme vám čas s hledáním kontaktů. Níže najdete seznam STK pro město Nový Bydžov.

NÁŠ TIP: Získejte také levnější povinné ručení pro váš vůz. Poskytujeme rychlé a nezávislé srovnání pojištění vozidel. Zvládnete jej z pohodlí svého domova a navíc je zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Nový Bydžov:

1.Nový Bydžov, AGRO SLATINY a.s., Jungmanova 1736, 503 51, tel. 495 490 198

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás