Stanice technické kontroly Nové Veselí

Stanice technické kontroly Nové Veselí

Znáte jako vlastník vozidla všechny své povinnosti? Především ty, co nařizuje zákon? Kromě povinného ručení musíte mít ještě platné osvědčení o technické způsobilosti, které dokazuje, že je vaše auto v dobrém stavu, bez vážných vad a plně funkční.

Technická kontrola od A do Z

Osvědčení o technické způsobilosti obdrží auto na základě povinné technické kontroly, které se provádí na stanicích technické kontroly, ve zkratce jen STK. Kontrolu technického stavu musí osobní vozidlo absolvovat po prvních čtyřech letech provozu, poté opakovaně po dvou letech. V rámci prohlídky je hodnocen stav a funkčnost auta včetně všech jeho součástí a systémů. Pokud auto neprojde poprvé, obdrží majitel dočasné potvrzení a lhůtu jeden měsíc na odstranění závad.

Tipy, jak najít levné STK ve městě Nové Veselí

Na této stránce naleznete přehledný seznam STK, které působí ve městě Nové Veselí. Než své auto objednáte na kontrolu, udělejte si rychlý průzkum a najděte si nejlevnější STK ve vašem okolí. Můžete tak za STK ušetřit i několik set korun.

NÁŠ TIP: Když ušetřit, tak pořádně. Využijte naše porovnání pojištění vozidel a najděte si pro váš vůz levnější povinné ručení. Srovnání zabere pouze několik minut, k ničemu vás nezavazuje a je zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Nové Veselí:

1.Nové Veselí, STK Nové Veselí, s.r.o., Žďárská 311, 592 14, tel. 566 667 075

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás