Stanice technické kontroly Nechanice

Stanice technické kontroly Nechanice

V České republice platí poměrně přísné zákony vztahující se k provozu motorových vozidel. Žádné auto registrované v ČR například nesmí na silnice, pokud nemá zákonné pojištění odpovědnosti a osvědčení o technické způsobilosti. Pojištění si vyřídíte online, kde získáte osvědčení?

Osvědčení o technické způsobilosti získáte na STK

Osvědčení o technické způsobilosti potvrzuje, že se vůz, jeho součásti a systémy nachází v bezchybně funkčním stavu. To se prověřuje na stanicích technické kontroly, zkráceně pouze STK. Kontroly technického stavu jsou povinné ze zákona a každé auto jimi musí projít každé dva roky. Pouze u nového vozidla je první prohlídka požadována po čtyřech letech provozu. Zejména u starších vozidel je vhodné nechat je před STK zkontrolovat v servisu a odstranit závady, které by vystavení osvědčení mohly překážet.

Zvolte si nejvýhodnější STK ve městě Nechanice

Porovnejte si v Nechanicích a blízkém okolí ceny stanic technické kontroly a objednejte váš vůz tam, kde mají nejlevněji. Ceny se totiž mohou hodně lišit a to až o tisíc korun. Při výběru vám pomůže seznam STK pro město Nechanice na této stránce.

NÁŠ TIP: Stojí vás auto spoustu peněz? Sežeňte se levnější povinné ručení a snižte výdaje související s jeho provozem. Pomůže vám porovnání POV na našich stránkách.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Nechanice:

1.Nechanice, STK Sovětice CZ, s.r.o., Sovětice 19, 503 15, tel. 495 446 127

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás