Stanice technické kontroly Mýto

Stanice technické kontroly Mýto

K zákonným povinnostem všech majitelů motorových vozidel v České republice patří nejen uzavření povinného ručení, ale také zajištění bezpečného technického stavu. To prokazuje takzvané osvědčení o technické způsobilosti. O co přesně jde?

Jak bezpečně projít na STK

Osvědčení o technickém stavu je vystaveno na základě technické prohlídky, kterou zajišťují STK, celým názvem stanice technické kontroly. První prohlídka se u zcela nového osobního vozidla koná po prvních čtyřech letech provozu, poté se dle zákona provádí vždy po dvou letech. Za odpovídající technický stav a zajištění kontroly zodpovídá vlastník vozidla. Pokud jsou při STK odhaleny vážné nebo nebezpečné závady, vlastník získá lhůtu dlouhou jeden měsíc na jejich odstranění.

Jak ušetřit na STK ve městě Mýto

Hledáte ve svém městě stanici technické kontroly za nízkou cenu? Na této stránce najdete seznam STK pro město Mýto obsahující adresy i kontakty. Zjistěte si aktuální ceny a zvolte nejvýhodnější STK.

NÁŠ TIP: Víte, jak lze na provozu vozidla ještě ušetřit? Porovnáním nejnovějších nabídek na povinné ručení od různých pojistitelů máte velkou šanci najít si levnější pojištění pro váš vůz, než máte dosud.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Mýto:

1.Mýto, STK Mýto s.r.o., Plzeňská 569, 338 05, tel. 371 750 316

2.Mýto, LINKA - STK MÝTO s.r.o., Plzeňská 569, 338 05, tel. 605 343 848

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás