Stanice technické kontroly Moravské Budějovice

Stanice technické kontroly Moravské Budějovice

Technický stav vozidel je pro bezpečný provoz důležitý. Proto je pravidelně kontrolován, aby se na silnicích nepohybovala auta například s vadnými brzdami či nefunkčním výfukem. Kontroly jsou pro vlastníky aut povinné a bez osvědčení o technické způsobilosti nesmí auto na silnice.

Nezapomeňte na povinnou kontrolu technického stavu

U nových vozidel je technická kontrola nařízená po prvních čtyřech letech provozu, poté už se opakují každé dva roky. Termín prohlídky je zapsán do technického průkazu a najdete jej také na červené nálepce na zadní registrační značky. Zapomenout na termín a provedení kontroly se nevyplácí, hrozí za to pokuta až 10 000 Kč. Proto si termín raději uložte do diáře nejlépe s předstihem, abyste měli dostatek času na uvedení auto do požadovaného stavu.

Tipy, jak ušetřit na STK v Moravské Budějovice

Poplatek za STK se obvykle pohybuje okolo tisícovky, ale může se vyšplhat na dvojnásobek. Před kontrolu vám proto doporučujeme udělat si průzkum a a najít se cenově nejvýhodnější STK ve městě Moravské Budějovice. Pod článkem najdete seznam s adresami a další kontaktní údaje, které vám ušetří čas.

NÁŠ TIP: Nejen na STK lze ušetřit. Porovnejte si také nabídky na povinné ručení pro váš vůz a neplaťte za pojištění více, než je nutné.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Moravské Budějovice:

1.Moravské Budějovice, Smetana a Smetana s.r.o., Lažínky 71, 676 02, tel. 568 420 332

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás