Stanice technické kontroly Moravská Třebová

Stanice technické kontroly Moravská Třebová

Mezi povinnosti vlastníků vozidel registrovaných v ČR patří i zajištění dobrého technického stavu. Aby údržbu vozidla nezanedbávali, musí se jednou za dva roky dostavit na STK, celým názvem stanice technické kontroly, absolvovat prohlídku a obdržet příslušné osvědčení.

Osvědčení o technické způsobilosti musí mít každé auto

Přesně se jedná o osvědčení o technické způsobilosti vozidla k provozu na veřejných komunikacích. Bez tohoto osvědčení nesmí žádné auto na silnice. Vystavení osvědčení předchází prohlídka celého vozidla, která zjišťuje, v jakém stavu jsou brzdy, motor, světla, kola, pneumatiky a další součástí. Pokud kontrola odhalí vážnější závady, získá majitel pouze dočasné osvědčení a lhůtu jeden měsíc na jejich odstranění.

Vyberte si nejvýhodnější STK v Moravské Třebové

Před provedením STK vás čekají dva úkoly. Prvním je odvézt auto do běžného servisu, kde jej prohlédnou a připraví na povinnou kontrolu. Druhým je porovnání cen STK ve městě Moravská Třebová, jejichž kontakty najdete na této stránce. Výběrem vhodné stanice ušetříte.

NÁŠ TIP: Provoz vozidla není levná sranda. Neváhejte a využijte možnosti, jak náklady na auto snížit. Ušetřit můžete třeba porovnáním a výběrem výhodnější povinného ručení pro váš vůz.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Moravská Třebová:

1.Moravská Třebová, ABERA spol. s r.o., Svitavská 1610, 571 01, tel. 461 315 566

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás