Stanice technické kontroly Mirotice

Stanice technické kontroly Mirotice

Bez platného osvědčení o technické způsobilosti nesmí žádné auto registrované v ČR do provozu. Je to podobné jako u povinného ručení s rozdílem, že kontrolu technického stavu je nutné opakovat každý druhý rok až do ukončení provozu vozidla.

Jak na kontrolu auta před STK

Čeká-li vás v blízké době povinná technická kontrola, nenechávejte její výsledek náhodě. Sami můžete vyzkoušet funkčnost světel, brzd, blinkrů či stěračů. Dobré je vyměnit či doplnit kapaliny. Zkontrolovat byste měli stav pneumatik, kol, výfuku, podvozku, karoserie i skel. V pořádku by měla být také povinná výbava. Nechte pro jistotu vůz zkontrolovat ve vašem odborném servisu, který se postará o odstranění všech závad, které by mohly bránit vystavení nového osvědčení o technické způsobilosti.

Jak vybrat nejlepší STK ve městě Mirotice

Ne každý chce utrácet peníze za nadstandardní služby autoservisů a STK si raději zajistí na vlastní pěst. Níže najdete seznam všech STK pro město Mirotice včetně kontaktů. Stačí pár telefonů a hned budete vědět, která stanice technické kontroly v okolí nabízí nejpříznivější cenu.

NÁŠ TIP: Prohlédněte si nabídky na povinné ručení vozidla, porovnejte si ceny a vyberte tu nejvýhodnější. Změnou pojistitele lze zákonném pojištěné vozidle ušetřit stovky až tisíce korun ročně.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Mirotice:

1.Mirotice, STK Mirotice s.r.o., Družstevní 335, 398 01, tel. 382 229 094

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 4

Mluví se o nás