Stanice technické kontroly Litoměřice

Stanice technické kontroly Litoměřice

Technickou kontrolu vlastníci vozidel nemají zrovna ve velké oblibě. Je povinná ze zákona a stojí peníze. Pokud technický stav neodpovídá požadavkům, tak vedle poplatku za samotnou kontrolu zaplatí navrch opravu. Tomu lze předejít pravidelnou údržbou vozidla a přípravou na STK.

Nejlepší přípravou na STK je pravidelná údržba

Každé vozidlo se opotřebovává. Po letech používání přichází na řadu i nezbytné opravy. Nejlépe pro auto i peněženku uděláte, budete-li dojíždět na pravidelné servisní prohlídky, které včas odhalí každou závadu. Vaše auto bude stále v dobrém technickém stavu, díky čemuž se vyhnete velkým opravám těsně před STK. Pokud kontrola zjistí vážné závady, jejich odstranění se stejně nevyhnete.

Najděte pro své auto nejlepší STK v Litoměřicích

Technickou kontrolu je nutné provést ve stanoveném termínu. Vlastníci vozidel se nemusí zabývat otázkou kdy, ale kam a za kolik. Ceny kontrol se totiž liší stanice od stanice. Pokud byste rádi ušetřili, najděte si ve svém okolí STK za výhodnou cenu. Hledání kontaktů vám usnadní přehled STK pro město Litoměřice.

NÁŠ TIP: Ušetřete také na povinném ručení a snižte roční náklady za auto o stovky až tisíce korun. Porovnejte si ceny na našich stránkách a sjednejte si nové a levnější povinné ručení ještě dnes.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Litoměřice:

1.Litoměřice, S.T.K. Litoměřice s.r.o., U terezínské křižovatky 176, 412 01, tel. 416 739 016

2.Litoměřice, IVESUR Česká republika a.s., U Trati 2213, 412 01, tel. 416 535 500

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás